Truhlářství Zicha

telefon: +420 603 439 157

truhlarstvi.zicha@seznam.cz

www.truhlarstvi-zicha.cz

Obývací pokoje


      Obývací pokoje vždy sloužily především jako tzv. reprezentativní místnosti, kde se scházejí členové rodiny a návštěvy. V obývacím pokoji se řeší veškeré problémy, organizuje se chod domácnosti a při odpoledním kafíčku se tvoří rodinná pohoda. Tímto už se dostáváme k další důležité funkci „obýváku“ a tou je prostor pro relaxaci a ten vyžaduje především kvalitní estetické vlastnosti.

      Zařizovat obývací pokoj je pro každého trochu aktivního a esteticky založeného člověka velkým oříškem. Jakmile se totiž vychýlí ze zaběhnutého klišé, které sice není dáno žádným předpisem, ale je běžně šířeno ve všech masmédiích výrobci a prodejci, vyvolává okamžitě v okolí spekulace o tom proč se právě tento obývací pokoj liší od ostatních.

      Každý z nás má svůj osobitý vkus, oblíbené barvy, styl a materiály. Všechny naše vize by však měly směřovat především k cíli mít pohodlný, hezký a praktický prostor, který bude perfektně plnit všechny funkce obývacího pokoje. Znamená to, že by měl poskytovat dostatečný prostor a klid potřebný pro všechny činnosti, které v místnosti probíhají.

      Každá obytná místnost by měla disponovat úložným prostorem pomáhajícím udržet v pořádku různé předměty, které by jinak překážely v pohybu. Výjimkou by v tomto směru neměl být ani obývací pokoj. Úložný prostor zde lze použít i na vystavování doplňků. Místnost lze například vybavit dekorativní policí, která dobře poslouží jako ozdobný prvek interiéru.

      Je potvrzeno, že v obývacím pokoji trávíme většinu svého volného času a také v něm vykonáváme různé činnosti. Proto by měl být tento prostor nejen pěkný a pohodlný ale také skladný a tudíž funkční.

      Všechny uvedené informace nám říkají, že nábytek v obývacím pokoji je pro ten který prostor velmi individuální. Proto by jste měli k jeho zařizování přistupovat promyšleně. A s tímto Vám pomohu díky mému „nábytku na míru“.


Ukázky mé práce

Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj Obývací pokoj