Truhlářství Zicha

telefon: +420 603 439 157

truhlarstvi.zicha@seznam.cz

www.truhlarstvi-zicha.cz

Kuchyně


     Moderní kuchyně se stává plnohodnotnou součástí a často i středobodem obytného prostoru. Představy budoucích majitelů o nové kuchyni formuje především jejich současný životní styl a bydlení. Např. pokud jsme dosud žili v panelovém bytě s průchozí kuchyní vestavěnou do chodby nebo jen bouráte příčky ve svém domě, často se ve svých požadavcích bojíme prostoru a velkorysosti, nebo máme naopak přehnané a neúměrné nároky na rozlehlost kuchyně. Ale jsou to právě jen Vaše představy a přání, které jsou pro mne hlavním vodítkem v celém procesu navrhování podoby Vaší kuchyně.

     Kuchyně je bezesporu tím nejfrekventovanějším místem celé domácnosti. Setkává se zde rodina, a to nejenom u snídaně, oběda či večeře. Měla by proto být zařízena funkčně, efektivně, jednoduše a rafinovaně zároveň a samozřejmě esteticky. S tímto Vám samozřejmě rád poradím a všechny okolnosti společně prodiskutujeme.

     Díky výrobě přímo na míru není problémem navrhnout kuchyni také do netradičních až atypických prostor a proto neváhejte a rychle mne kontaktujte.

     Kuchyňský komplet si můžete sestavit dle svých představ a tužeb a to do posledního detailu podle toho, jak se Vám co zamlouvá.

Přemýšlet lze nad těmito částmi:

  • pracovní deska
  • dvířka – fólie, lamino, lak, dřevo masiv, platina
  • skleněné výplně a plochy
  • úchytky – dřevěné, kovové
  • dřezy a baterie
  • drátěný program
  • osvětlení
  • kování
  • lišty
  • spotřebiče – vestavné, volně stojící

Ukázky mé práce

Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek Kuchyň, kuchyňský nábytek